Бувають ситуації, коли обмежену здатність самостійно пересуватися людину, післяопераційного або лежачого хворого потрібно негайно доставити в стаціонарну медустанову з дому або навпаки — з лікарні додому. Причиною може стати обстеження, складання аналізів або лікарська консультація. Нерідко все так, що необхідний спеціалізований транспорт і супровід фельдшера, санітарів. Захворювання, особливо вікові патології, часто не дозволяють людям нормально ходити і навіть просто встати з ліжка, тому персонал допомагає людині розміститися в автомобілі і потім по приїзду переміститися в потрібне приміщення — для цього у нас є спеціальне обладнання, в тому числі колісні ноші, які допускаються навіть до операційної.

Рус Укр
ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ НАС

Спеціалізований
транспорт

Сучасне
обладнання

Особлива увага
до нюансів

Чуйний
персонал

Наші автомобілі

Спеціалізований автотранспорт відповідає всім сучасним вимогам транспортування інвалідів та тяжкохворих — у наявності санітарне обладнання для перевезення та перенесення, яке виконує ввічливий, делікатний та досвідчений персонал. З нашими співробітниками перевезення хворих проходить без ускладнень, як і супровід на протязі діагностики, обстеження, перебування у стаціонарній медустанові або в ході амбулаторного лікування. З нами доставка хворих на потрібну адресу перестає бути транспортною проблемою.

Renault Trafic Ambulance - це спеціалізований
медичний транспорт по нормам ЄВРО 5.

СЛУЖБА З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТА ТРАНСПОРТУВАННЯ ІНВАЛІДІВ І ЛЕЖАЧИХ ХВОРИХ НА РЕАНІМОБІЛІ (МЕДТАКСІ, ІНВАТАКСІ)

Кваліфікований персонал — це найголовніша перевага нашої компанії: зрозуміло, крім наявності обладнаного всім необхідним для транспортування інвалідів та хворих автомобіля. Літні люди, яких переважно долають різні хронічні недуги, часто перебувають «не в дусі», тому етичне, стримане ставлення до них надзвичайно корисне у роботі наших санітарів і справляє на родичів найсприятливіше враження. Наше головне завдання полягає в тому, щоб люди з особливими потребами, якими є наші пасажири, зручно влаштувалися в салоні автомашини та були забезпечені всім, що їм необхідно для підтримки стабільної життєдіяльності. Моральні якості та позитивний настрій разом із гарною фізичною формою та професійним досвідом роблять наших співробітників справжніми спеціалістами високої кваліфікації.

Додамо, що крім кваліфікованих санітарів і таких незамінних девайсів, як ходунки, носилки різної специфікації з ременями безпеки, крісло з фіксаторами, найважливішим аспектом є водій, який пройшов спеціальну підготовку та є повноцінним гарантом спокійного транспортування з мінімальними наслідками для ослабленої хворобою людини. Особливо це важливо при перевезенні хворих похилого віку, обтяжених тяжкими недугами.

Наш девіз — «демократична, найкраща у місті Черкаси ціна транспортування інвалідів та лежачих хворих, яким ми надамо комфорт та безпеку!».

HELP-LINER ПОВНІСТЮ ВИКОНУЄ ВЗЯТІ НА СЕБЕ ОБОВ'ЯЗКИ

Екіпаж патронажного автомобіля ретельно підібраний — і водій, і фельдшер та санітари пройшли випробувальний термін, у рамках якого повністю підтвердили свою професійну придатність. Служба Help-Liner приймає співробітників лише після скрупульозної перевірки. У будь-який час доби ми готові прийняти замовлення на доставку пасажирів, які потребують допомоги, яких дошкуляють захворювання, наслідки травм та оперативного лікування.

МИ ПРАЦЮЄМО ЦІЛОДОБОВО

КОНТАКТИ:

Для наших підопічних мають життєво важливе значення і транспорт, і персонал, який на ньому працює, тому наша відповідальна та стабільна діяльність дозволила нам здобути репутацію гідної служби, яка надійно здійснює перевезення травмованих хворобою людей похилого віку, інвалідів різних груп та хворих після хірургічних операцій на внутрішніх органах.

У службі Help-Liner є такі послуги:

Патронажна підтримка необхідна при спуску зі сходів та при підйомі по сходах — для цього застосовуються носилки з необхідними характеристиками жорсткості та м'якості, а також крісло для перенесення пасажирів, що опікуються, оснащене фіксуючими ременями. Для переміщень по горизонтальній площині (по землі, асфальту та по підлозі) ми використовуємо модифіковані ноші, для допомоги ходячим — милиці та ходунки. При транспортуванні на тривалу відстань неодмінно залучається дипломований медпрацівник — фельдшер, який має відповідний досвід та ліцензію на цей вид діяльності.

Зазначимо, що здійснюється пільгова доставка людей поважних років у будинок літніх людей партнерської мережі геріатричних закладів та в будь-який інший стаціонарний заклад, що надає геронтологічні послуги. Водій, пройшовши спеціальний тренінг, веде машину акуратно та обачно — логістичний маршрут продуманий до найдрібніших деталей і дозволяє скоротити дорожні неприємності у вигляді пробок та небажаної тряски. Негативні наслідки виключені завдяки старанній роботі персоналу, дисциплінованого та уважного до підопічних.

Перевага у супроводі фельдшера та санітарів полягає у можливості надання необхідної допомоги у разі загострення патології, яка переслідує хворого пасажира. Ускладнення здатне відбутися раптово, тому своєчасна професійна підтримка здатна зіграти вирішальну роль під час переїзду в регіональній (Черкаська область) або міській транспортній інфраструктурі.

В даний час стає затребуваним такий напрямок нашої діяльності, як надання транспорту для туристів — людей, що приїхали до Черкас, обтяжених хронічними захворюваннями, пов'язаними з роботою опорно-рухового апарату, та інвалідів-візочників, для яких доступне переміщення разом з їх інвалідним кріслом. Так, туристи з особливими потребами зручно знайомляться з місцевими пам'ятками та беруть участь у громадських, у тому числі у міжнародних форумах, що проходять тут.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ОДЕСІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У КРИВОМУ РОЗІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ У ЛЬВОВІ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ В ЄВРОПУ